Екзамени, відкриті пари

Захист спеціалістів денної форми навчання

26 червня 2016 відбувся успішний захист групи ЕЕ-51 - спеціалістів денної форми навчання.

 

Відкрита лекція з дисципліни "Введення в спеціальність"

21 вересня 2015 року доцент кафедри систем електроспоживання та комп’ютерних технологій у електроенергетиці Оробчук Б.Я. та старший викладач Вакуленко О.О. провели відкриту лекцію з дисципліни «Введення в спеціальність» для студентів 1-го курсу електромеханічного факультету на території виробничих цехів ОСП «Корпорація «Ватра».

Студентам розповіли про принцип роботи системи електропостачання підприємства, розподіл електронавантаження силової мережі, облаштування цехових трансформаторних підстанцій, автоматичного захисту обладнання цехового обладнання. Студенти мали змогу побачити виробничий цикл виготовлення світильників від ливарного цеху до складальної дільниці. Зокрема, велике зацікавлення у молодих людей викликала дільниця збирання світильників на базі сучасних світлодіодних матриць.

Звичайно, було багато запитань як до викладачів, так і до майстрів та працівників підприємства. Студентам така форма викладення матеріалу лекції сподобалась, то ж на майбутнє викладачі кафедри планують час від часу проводити подібні лекції на виробничих підприємствах.

 

Відкрита пара з інформатики, 2013

 

Український екзамен, 2009

 

Відкрита пара, 2008

 

Семінар від DKC, 2008

Published on:   20.05.2017