Робота з іноземними студентами

Кафедра підтримує тісні зв’язки з Техніко-гуманістичною академією м. Бєльсько-Бяла, Люблінською Політехнікою (Польща), Таллінськимтехнологічним університетом (Естонія). Метою цих зв’язків є наукове співробітництво шляхом проведення конференцій, симпозіумів, спільних наукових видань, обмін спеціалістами, взаємне стажування наукових працівників, аспірантів, студентів, безкоштовне взаємне користування бібліотечними фондами.
 Кафедра є одним із виконавців договору по програмі подвійних дипломів. Студенти можуть здобувати також другий диплом ОКР “магістр” за спеціальністю “Elektroenergetyka” в університеті “Люблінська Політехніка” (Польща).

Семінар у гімназії за участю іноземних студентів ЕМФ

2 грудня 2015 року у класичній гімназії № 3 м. Тернополя відбувся семінар на тему «Історія, традиції, культура та система освіти України та Африки» між учнями гімназії та іноземними студентами електромеханічного факультету ТНТУ. Організувала та провела захід к.т.н., асистент кафедри ЕМ Козак Катерина Миколаївна. Після представлення презентації іноземні студенти влаштували вікторину та цікаві конкурси. Учні-переможці отримали солодощі та цінні подарунки. Педагогічному колективу й учням надзвичайно сподобалося спілкування з іноземцями, діти багато фотографувалися з ними, запрошували ще у гості. Велика подяка у підготовці заходу студентам-іноземцям групи ІЕЕ-32 Такулі Мігелю, Даніелю та їх друзям, а також студенту групи ІЕЕ-42 Акварі Майклу. Після закінчення навчання у гімназії учням запропонували продовжити освіту у нашому навчальному закладі.

 

Екскурсія на Новодністровську ГАЕС та Хотинську фортецю

21 травня 2015 року студенти-іноземці та викладачі електромеханічного факультету здійснили чергову тематичну екскурсійну поїздку на Новодністровську ГАЕС – найбільшу гідроакумулюючу електростанцію в Європі. Це вже треті відвідини студентами і викладачами нашого університету цього енергогенеруючого об’єкта. На шляху додому ми завітали в одну із перлин України - Хотинську фортецю. Задоволені, професійно та духовно збагачені, з творчими планами на майбутні подорожі - такою екскурсійна група повернуласа до Тернополя. Особливу подяку за допомогу в проведенні екскурсії висловлюємо доценту кафедри світлотехніки та електротехніки Куземко Н.А., викладачу кафедри української та іноземних мов Джиджорі Л.А., аспіранту кафедри систем електроспоживання та комп'ютерних технологій в електроенергетиці Бохняку Я.Є. та заступнику декана ФРІ з виховної роботи Мороз Л.Б.

Докладніше ...

 

Published on:   21.05.2017