Наукова діяльність

V Міжнародна науково-технічна конференція

23-27 лютого 2015 року відбулася V Міжнародна науково-технічна конференція «Світлотехніка й електроенергетика: історія, проблеми, перспективи». Робота конференції розпочалася 23 лютого у читальному залі нашого університету з реєстрації учасників конференції. Після обіду цього ж дня відбувся переїзд учасників до місця проведення конференції. Пленарні та секційні засідання конференції проходити 24-26 лютого на базі готелю «Маливо» у м. Яремче Івано-Франківської області. Всі виступи доповідачів супроводжувались жвавими змістовними дискусіями. Науковці обмінювалися досвідом щодо актуальних проблем сучасного стану в світлотехніці та електроенергетиці. Робота конференції вдало поєднувалася з екскурсіями до гірськолижного курорту «Буковель» та по горах Карпатах. У пам'яті всіх учасників конференції залишилися приємні враження та спогади.

 

Захист дисертації Сисака Івана Михайловича

25 грудня 2013 року відбувся захист дисертації Сисака Івана Михайловича на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук за спеціальністю 05.09.07 – світлотехніка та джерела світла.
Тема роботи: «Регулювання потужності розрядних джерел світла високочастотними електронними пускорегулювальними апаратами».
Науковий керівник: доктор технічних наук, доцент Лупенко Анатолій Миколайович.

 

Харків, 2011

Луцьк, 2010

Луцьк, 2008

Луцьк, 2007

Published on:   01.03.2016